Прикормка "Амур-ТОВСТОЛОБ" укроп

Прикормка з великим вмістом протеїнів вироблятиметься з натуральних, поживних інгредієнтів вищої якості, що пройшли спеціальну обробку, завдяки цій технології дана суміш вибухає на дні водоймища, створюючи активну хмару зеленого кольору, залучаючи рибу з далеких відстаней. Застосовується для лову товстолобика та амура, а також коропа на озерах та річках зі слабкою течією. Додавання консервованої кукурудзи, зеленого горошку, а також рубаного хробака та опариша максимально посилить ефективність прикормки.

  • Очерет
  • Наша компанія рада представити новинку прикормки Амур-Товстолоб-очерет, розробка рецептури та польові випробування її проводилися протягом більше двох років. Ця суміш із вираженим трав'яним запахом і зеленим кольором має властивість при рясному поетапному зволоженні довго триматися в годівниці або пружині, при цьому вона дуже активно працює залучаючи товстолоба та амура з великих відстаней. Ми впевнені, що це підгодовування стане хітом на рибальському ринку.
  • Укроп
  • Прикормка має виражений запах кропу. Це суміш зеленого кольору дрібної фракції, при попаданні у воду активно працює, створюючи стовп каламуті з частинок, які піднімаючись вгору, привертають до годівниці амура і товстолоба.
Про нас
Улови
Лин

На прикормку Лин-карась упіймав линків на Дніпрі

Риболовля порадувала

Ловив на Десні на прикормку Реалфіш, всіх обловив, прикормка порадувала.